SmartBear Software jest firmą, która została założona już w 2009 roku. Siedziba organizacji mieści się w Bostonie w stanie Massachusetts w USA. Główną domeną produktową spółki są wszelkiego rodzaju rozwiązania IT ukierunkowane na monitorowanie wydajności aplikacji oraz testowanie oprogramowania. Przykładem produktu, który został wykreowany z myślą o badaniu wydajności software”u, jest niewątpliwie Aqtime Pro.

Wspomniane narzędzie znacząco ułatwia pracę developerów. Pozwala im bowiem nie tylko na rozpoznawanie niespodziewanych uszczerbków pamięci procesora, ale również na identyfikowanie innych kryzysowych obszarów. Co więcej, prezentowany program pozwala na wieloaspektową analizę zasięgu kodu oraz umożliwia przeprowadzenie symulacji awarii. Wsparcie produktu jest szerokie i obejmuje takie języki programowania jak na przykład Java, Delphi, C++, JScript oraz platformę Microsoft.NET. Opisywany program umożliwia nie tylko profilowanie elementów wymagających sprawdzenia, ale także dogłębne profilowanie zestawianych danych. Dodatkowo narzędzie dostarcza wyczerpujące raporty wydajności, które są nieocenioną pomocą z punktu widzenia użytkownika. Walorem AQtime pro jest różnorodność trybów, w jakich dokonywane jest sprawdzenie efektywności aplikacji. Użytkownik zyskuje tym samym ogromną swobodę i elastyczność. W rezultacie może on na przykład połączyć krótką weryfikację wydajności za pomocą próbnego profilera z pełną, bardziej wnikliwą analizą.

Godnym uwagi rozwiązaniem jest Memory Monitor – moduł, który demonstruje wykorzystanie pamięci i zasobów aplikacji. TestExecute jest – jak sugeruje nazwa – programem wykonawczym, który pozwala na bardzo szybkie i intuicyjne zrealizowanie testowania na rozproszonej infrastrukturze złożonej zarówno z fizycznych, jak i wirtualnych urządzeń bez konieczności uzupełniającej instalacji programu TestComplete. Wspomniane narzędzie z jednej strony nie wymaga dużych zasobów pamięci, z drugiej natomiast – pozwala na wyjątkowo sprawne wykonanie testów, które często są przeprowadzane manualnie. Z tego też powodu doskonale sprawdza się zarówno w przypadku freelancerów, jak i większych firm. Bezdyskusyjnym atutem programu jest łatwa i intuicyjna obsługa, która pozwala niemal na natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez konieczności żmudnego i czasochłonnego wgłębiania się w funkcje programu. Narzędzie znakomicie sprawdza się w przypadku równoległych zestawów testów, w których każde uruchomienie implikuje kolejne procedury, natomiast dane muszą pozostać widoczne bez względu na stadium aktywności.

Pełną ofertę oprogramowania SmartBear Software znajdą Państwo pod adresem https://www.vebo.pl/smartbear-software

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ