Lodówki dwudrzwiowe Side-by-Side

Kiedy zwykła, jednodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka przestaje ci wystarczać, czas rozejrzeć się za czymś większym. Idealnym sposobem na przechowywanie dużej ilości produktów spożywczych są lodówki Side-by-Side, które są połączone z dwóch części: chłodziarki po jednej stronie i zamrażarki po drugiej. Jest to rozwiązanie idealne dla dużej rodziny oraz dla tych, którzy chcą mieć w swojej lodówce porządek i nie chcą, by cokolwiek się marnowało.

Lodówka szyta na miarę

W lodówkach Side-by-Side wszystko ma swoje miejsce. Drzwiczki chłodziarki są optymalnie przygotowane do przechowywania i chłodzenia wszelkich napojów, czy też słoików oraz butelek w mniej kształtnych formach. Mają one bardzo przestronny układ, dzięki czemu będziesz w stanie wszystko posegregować i dobrze planować każde zakupy, by nic się nie marnowało. Z taką chłodziarka nigdy nie będziesz mieć także problemu z brakiem miejsca do przechowywania. Sprawdź najlepsze modele lodówek Side-by-Side na http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/.

Pojemność lodówek sięga nawet ponad 600 litrów, co daje ci nieskończone możliwości składowania produktów spożywczych, jednak musisz pamiętać, że z tego względu zajmuje ona dużo miejsca. Sprawdź, czy przestrzeń twojej kuchni będzie w stanie pomieścić takie urządzenie AGD.

Funkcjonalna i niezawodna – lodówka dwudrzwiowa w służbie człowiekowi

Chłodziarko-zamrażarki Side-by-Side wykorzystują najnowocześniejsze technologie, które czynią ją niezwykle praktyczną. W tej sytuacji nie można nie wspomnieć o szufladach BioFresh, które utrzymują produkty spożywcze w świeżości jeszcze dłużej. Oprócz tego dużym udogodnieniem są kostkarki do lodu IceMaker, które okażą się zbawieniem w gorący czas. Dodatkowo dla fanów wina w lodówkach Side-by-Side przewidywane jest miejsce na specjalną chłodziarkę do tych alkoholi. Wielkim plusem jest także system NoFrost, dzięki któremu na jedzeniu nie będzie osadzał się szron i pozostanie ono na dłużej świeże. Ta technologia uchroni cię również przez koniecznością rozmrażania lodówki.

Testy lodówek Side-by-Side

W licznych testach oraz opiniach klientów, lodówki dwudrzwiowe wypadają znakomicie. Ukazują one, że takie chłodziarki służą na lata i dzięki licznym szufladom, półkom oraz komorom odpowiadają wszystkim potrzebom zwłaszcza dużych rodzin. To nowoczesne i designerskie modele, które będą pasowały do każdej kuchni. Wybierz swoją wymarzoną lodówkę Side-by-Side na http://www.liebherr.aged.com.pl/.

[Głosów:5    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ