Przenośne głośniki Bluetooth na wycieczki w plener

Kto z nas nie lubi wybierając się na wycieczkę w plener, nie chciałby, żeby wyprawę umiliła mu muzyka? Na takie sytuacje idealnie nadają się bezprzewodowe głośniki Bluetooth, które mieszczą się w plecaku i są lekkie. Takie głośniki oferują wysoką jakość dźwięku, a jednocześnie nie są zbyt drogie. Z pewnością są tej wygodniejsze, niż dźwigany w plecaku komputer.

Jeśli nie dysponujesz tego rodzaju sprzętem, zapoznaj się z listą dobrej klasy głośników, które za niewielką cenę kupić na Allegro.

Klipsch Groove

Ten głośnik spodoba się fanom mocnych brzmieć. Ci, których pasją est metal czy groove metal, będą nimi zachwyceni – producent głośników Klipsch wprowadził pierwsze używane w kinach kolumny głośnikowe, używane do dziś. Klipsch Groove mają niewielki rozmiar, jednak oferują wysokiej jakość dźwięk, a dzięki dobremu akumulatorowi są w stanie działać nawet 8 godzin. Cena głośnika to 699 zło.

JBL Pulse 2

Te głośniki uznawane są za jedne z najbardziej zjawiskowych – wyposażone w ekran z diod LED, który rozświetlają niezwykłe wizualizacje, oraz wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh, który umożliwia słuchanie muzyki nawet przez 10h. JBL Pulse 2 jest wodoodporny i niezwykle lekki, co czyni go idealnym gadżetem na wycieczki. Cena to 799 zł.

BOSE SoundLink Mini Bluetooth II

To lekkie urządzenie jest źródłem mocnego, dobrej jakości dźwięki i zapewnia możliwość słuchania muzyk nawet przez 10 godzin, o ile zostanie podłączony przez USB. W przypadku transmisji przez Bluetooth czas działania się skraca. Koszt to 844 zł.

Harman/Kardon Esquire Mini

Niewielkie urządzenie, które daje nam możliwość posłuchania muzyki w dobrej jakości, również z pasmem nisko tonowym. Umożliwia słuchanie muzyki przez 8 godzin, bateria ma pojemność 2000 mAh. Zaletą tych głośników jest ciekawy design: aluminium połączono ze skórą i ceramiką – idealnie nadają się nie tylko w plener, ale i jako gadżet dekoracyjny na biurko czy komodę. Cena to 450 zł.

DENON Envaya Mini

Zestaw firmy DENON wyposażono w dwa głośniki, które zapewniają dźwięk stereo – zapewniają one dźwięk dobrej jakości i działają do nawet 10 godzin. Dzięki tym głośnikom możliwe jest odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci smartfonu za sprawą parowania zbliżeniowego NFC. Cena zestawu to 469 zł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ