Podkładki pod myszkę dla gracza za mniej niż 200 złotych

Podkładka pod mysz to gadżet, który obowiązkowo powinien znaleźć się w wyposażeniu gracza. Do od niej, podobnie jak od myszki, w dużej mierzy zależy precyzja wykonywanych ruchów, co ma ogromne znaczenie w wielu grach, na przykład „Counter-Strike”. Jeżeli chcemy mieć pewność, że kupiona przez nas podkładka jest wysokiej klasy, to musimy być gotowi na wydatek rzędu kilkaset złotych. Polecany modele, które na Allegro kosztują mniej niż 200 złotych:

SteelSeries QcK XXL
SteelSeries znane są jako producent wysokiej klasy sprzętu dla graczy. Model QcK XXL uważany jest za jeden z lepszych na rynku – ma wymiary 400 x 900 mm i grubość 4mm, całość pokryto antypoślizgową gumą. Podkładka umożliwia niezwykłą precyzję i jest polecana przez większość graczy. Na Allegro zapłacimy za nią około 150-160 złotych.

Razer Destructor 2
Razer to również firma powszechnie znana graczom z produkcji akcesoriów do gier. Podkładkę Destructor 2 stworzono we współpracy z graczami, którzy pomogli ustalić jak najlepsze, najbardziej sprzyjające odnoszeniu sukcesów w grze parametry. Podkładkę wykonano z gumy oraz PCV, jej rozmiary to to 255 x 355 mm. Ten model spodoba się osobom, które w myszce ustawiają DPI na poziomie 1600 lub wyższym. Koszt podkładki to około 160-180 zł.

Logitech G640
Logitech to firma specjalizująca się w akcesoriach komputerowych, również tych przeznaczonych dla graczy. G640 to wysokiej klasy podkładka, którą obrobiono termicznie w temperaturze 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu zapewniono graczem odpowiedni poziom tarcia przy pracy na niskich rozdzielczościach myszki. Wymiary podkładki to 400 x 460 mm, grubość – 3 mm. Podkładka G640 najlepiej sprawdzi się we współpracy z czujnikami myszek z serii Logitech G, lecz dobre efekty powinna przynieść również w przypadku innego sprzętu. Cena podkadki to jakieś 150-180 zł.

Roccat Hiro
Wymiary tej podkładki to 350 x 250 mm, grubość – 2,5 mm. To, co wyróżnia tę podkładkę, to fakt, że pokryto ją wulkanizowanych silikonem, który umożliwia doskonałą kontrolę nad działaniem myszki. Podkładka ma zaokrąglone krawędzie, jest więc wytrzymała i z pewnością posłuży graczowi przed długi czas. Koszt tego modelu to od 170 do nawet 200 złotych.

Zowie G-TF X
Podkładkę wykonano z wysokiej jakości tkaniny, a splot pokryto specjalnym tworzywem. Podkładka zapewnia świetny poślizg i jest odporna na brud, jej wymiary to 480 x 400 mm, a grubość 3,5 mm. Koszt tego modelu to około 140 złotych.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ