ITH podnosi standardy oferowanych usług kolokacyjnych w Polsce

ITH, w pierwszych miesiącach 2023 roku, dynamicznie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, wprowadzając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te harmonijnie współgrają z istniejącymi lokalizacjami na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia efektywne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Poszerzenie naszej oferty kolokacji pozwala na lepsze zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które poszukują optymalnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Proponujemy elastyczne usługi, które umożliwiają korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — partner w rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej

ITH to zaawansowany dostawca usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw, specjalizujący się w obszarach takich jak Internet, Internet dla firm, Internet światłowodowy, Internet biznesowy, kolokacja, wirtualna centrala telefoniczna, hosting domen i budowa sieci.

Firma została stworzona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Od początku swojej działalności, ITH dąży do świadczenia usług najwyższej jakości, dbając o przejrzystość oferty oraz uczciwe podejście do klientów. Swoją obecność na rynku zapoczątkowała w 2020 roku, oferując mieszkańcom Krakowa możliwość bezpłatnego testowania usług przez niemal rok. Ci, którzy skorzystali z tej okazji, pozostali wierni ITH, przedłużając swoje umowy.

W ostatnich latach ITH przeprowadziło dwie rundy inwestycyjne, które umożliwiły rozbudowę szeroko zakrojonej infrastruktury sieciowej na terenie całego kraju. Główne węzły sieciowe firmy znajdują się w takich miastach jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, cała aglomeracja Śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

ITH nieustannie poszerza swoją ofertę oraz zdobywa zaufanie klientów. Współpraca z SOLID MCG, dla którego firma zbudowała ogólnopolską sieć WAN, świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu i umiejętnościach ekipy ITH w dziedzinie telekomunikacji.

ITH — IT, które pozwala skupić się na celach biznesowych

ITH współpracuje z ponad 10 000 klientów, wśród których są takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games.

Niko Bałazy, CEO ITH, zaznacza, że: firma jest jednym z nielicznych dostawców usług IT, które skupiają się na rynku biznesowym i potrafią dostosować się do dynamicznych potrzeb klientów, stale się rozwijając.

Firma ITH oferuje swoim klientom szeroką gamę usług IT, takich jak:

 • Internet dla przedsiębiorstw.
 • Łącza transmisji danych o wysokiej przepustowości.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych dostępne w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna do przechowywania danych.

ITH realizuje projekty związane z przygotowywaniem instalacji sieciowych oraz usług dostępu do Internetu dla różnych obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT rozlokowane w całej Polsce.

Jakub Jedynak wskazuje, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast rywalizować z nimi.

Firma oferuje elastyczność w dostosowywaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów pod względem parametrów oraz czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Projekt ITH Ready to innowacyjna inicjatywa, która ma na celu podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele (oraz zarządcy budynków) mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i awaryjnego łącza internetowego.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki mieszczą się w Warszawie i Krakowie. Firma ma ambitne plany na przyszłość, takie jak otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ