czwartek, Styczeń 23, 2020

LoMag – program magazynowy ze wspólną bazą w chmurze

0
LoMag - program magazynowy ze wspólną bazą w chmurze

Warto mieć świadomość, że obecnie zarządzenie własnym biznesem jest zdecydowanie prostszym zadaniem niż jeszcze kilkanaście lat temu. Prowadzenie sklepu internetowego także nie musi być trudne. Należy zdawać sobie sprawę, że obecnie użytkownicy mają dostęp nie tylko do programów, których zadaniem jest obsługa danego sklepu, ale również oprogramowanie magazynowe umożliwiające na zarządzenie magazynem z różnych urządzeń jednocześnie. Jest to możliwe dzięki programowi magazynowemu LoMag. Pozwala on bowiem na prowadzenie danego magazynu w chmurze.

Czym dokładnie jest program magazynowy Lomag?

Program do magazynowania Lonag stosowany jest z powodzeniem na rynku już do kilku lat. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że program charakteryzuje się nie tylko prostotą użytkowania, ale również bardzo intuicyjnym interfejsem, który jest w stanie przekonać kolejnych użytkowników. Warto zaznaczyć, że urządzenie doskonale zdaje egzamin na urządzeniach online. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki bazie danych, która istnieje w chmurze. Umożliwia ona wymieniać nie tylko dane i informacje, ale również użytkować system w różnych miejscach. Ponadto należy podkreślić, że omawiany program magazynowy pozwala na jeszcze elastyczniejsze zarządzanie sklepem internetowym. Właściciel sklepu internetowego jest w ten sposób w stanie uniezależnić swoje działanie od miejsca pobytu.

Co łączy magazyn w chmurze z oprogramowaniem do sklepu internetowego?

Zdecydowanej większości osób wydaje się, że magazyn w chmurze nie ma nic wspólnego z oprogramowaniem przeznaczonym do sklepu internetowego. Warto jednak wiedzieć, że omawiany program LoMag można bez żadnego problemu zintegrować z oprogramowaniem do sklepu internetowego. Jest to oczywiście możliwe przede wszystkim dzięki modułowi Integrator, który umożliwia użytkownikowi na skonfigurowanie programu magazynowego w taki sposób, że będzie kompatybilny z PrestaShop, Sky-Shop czy Click Shop. W ten sposób zawsze można go zastosować w każdym sklepie online. Ogromną zaletą dla właściciela będzie efektywniejsze zarządzanie magazynem, sprzedażą czy ilością dostępnych produktów.

Dlaczego warto podjąć decyzję o zakupie oprogramowania LoMag?

Warto wiedzieć, że LoMag jest świetnym rozwiązaniem praktycznie do każdego sklepu internetowego. Pracownicy mają bowiem możliwość operowania nie tylko i wyłącznie zza biurka, ale również z hali magazynowej. Pozwala to na dodatkowe uaktualnienie informacji dotyczących dostępności poszczególnych towarów. Atutem jest również działanie omawianego oprogramowania zarówno na komputerach, jak i mobilnych urządzeniach. Jak wiadomo nie każdy musi od razu przekonać się do takiego rozwiązania. Osoby, które nie są pewne dokonania zakupu mogą najpierw zdecydować się na wersję demonstracyjną. Wystarczy pobrać ją ze strony internetowej, która jest dedykowana omawianemu programowi. Warto zaznaczyć, że jest to funkcjonalna wersja programu, która może zostać uruchomiona przez użytkownika nawet 30 razy. W tym czasie można przetestować praktycznie wszystkie możliwości programu, a następnie zweryfikować się czy zda egzamin w danym sklepie internetowym. Zdecydowanie ułatwi to podjęcie ostatecznej decyzji.

Optymalizacja produkcji

0
Optymalizacja produkcji

Ograniczenie kosztów produkcji w przedsiębiorstwach produkcyjnych

Cel każdej firmy stanowi przede wszystkim wypracowanie możliwie największego zysku, zatem elementem każdego przedsiębiorstwa jest analiza kosztów. Pozwala to nie tylko na wyliczenie kosztów wytworzenia konkretnych ilości produktu, ale również na zaplanowanie, w jaki sposób można je obniżyć.

Profesjonalna kadra  

Optymalizacja produkcji powinna zostać rozpoczęta od zatrudnienia właściwie przeszkolonych pracowników. Profesjonalne szkolenia, kompetencje i kwalifikacje – obecnie celem właściwego działania każdej firmy, koniecznością staje się ciągle aktualizowanie wiedzy. Dlatego warto organizować częste szkolenia dla pracowników, aby nie stali w miejscu. Kluczowe może być także ustalenie odpowiedniego sposobu rekrutacji nowych pracowników tak, aby możliwe było wybranie tych najlepszych.

Wdrażanie najnowszych technologii

To zakup, który kojarzy się głównie z zakupem urządzeń mających związek z produkcją i specjalistycznych maszyn. Wydajność, jak i niezawodność maszyn skraca czas realizacji zamówień. Inwestowanie w najnowsze urządzenia wymagać będzie pokory – na ogół lepiej będzie zakupić droższą technologię, która dosyć szybko się zwróci, aniżeli pokusić się o tańsze, niemniej wadliwe urządzenia. Trzeba mieć też na uwadze, że nie zawsze zakup nowych urządzeń będzie konieczny. Czasami wystarczy automatyzacja maszyn poprzez dodanie do nich elementów, które przyspieszają produkcję. Jednak to system ERP w pełni może wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa. Automatyzacja procesów, harmonogramowanie produkcji oraz bilansowanie zasobów, analityka biznesowa możliwa jedynie poprzez jeden system informatyczne obejmujący wszystkie kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa.

Redukowanie zapasów

Jeżeli firma posiada nazbyt duże zapasy, może być narażona na straty, z uwagi na zamrożony kapitał. Dwie idealne koncepcje na odblokowywanie takiego kapitału to zminimalizowanie tak zwanego WIP (worki on progress) i zastosowanie tzw. JIT (Just in Time Manufacturing). Mówiąc prościej, polegają one na zarządzaniu czasem produkcji w taki sposób, aby jak najszybciej zakończyć produkcję, a przy tym nie być zmuszonym do magazynowania towaru i oczekiwania na jego sprzedaż.

Dopracowanie logistyki wewnętrznej 

Im większa będzie firma produkcyjna, tym trudniej zapanować nad procesem zasilania stanowisk produkcyjnych potrzebnymi materiałami i surowcami. Dzięki właściwej organizacji tej kwestii można rozwiązać problemy mające związek z utrzymaniem ciągłości produkcji. Pomocny w reorganizacji logistyki wewnętrznej będzie system MES, który wspomaga realizację produkcji. Dostęp do danych na temat aktualnego stanu produkcji, ewentualnych alarmach, czy zapotrzebowania na wybrane surowce to tylko niektóre spośród informacji, które są bezcenne w procesie produkcji. Dzięki takiemu systemowi możliwe jest reagowanie na bieżące potrzeby produkcji, czy minimalizacja odpadów poprzez szybką reakcję na ewentualne awarie (mogą one stać się przyczyną uszkodzenia produktów).

Oszczędzanie energii elektrycznej

Proste rozwiązanie, które będą dotyczyć hali produkcyjnej, mogą wyjść na korzyść w dłuższej perspektywie. Uproszczenie systemu kabli, czy montaż oświetlenia mogą być następną cegiełką w budowaniu większego kapitału. Ważne, aby przy tym wszystkim nie pozbawiać pracowników podstawowych warunków i narzędzi do pracy.

Nauka pływania – co może przydać się dziecku?

0
co jest potrzebne dziecku do pływania?

Pływanie jest sportem, który niesie za sobą wiele korzyści. Nauka pływania może być rozpoczęta nawet przez dzieci, które mają kilka miesięcy. Niemowlaki bardzo dobrze czują się w wodzie, wynika to z tego, że woda przypomina dziecku okres spędzony w brzuchu mamy. Więc dla niego to naturalne środowisko.

Im wcześniej zabierzemy malucha na basen, tym lepiej. Aby nauka pływania była przyjemniejsza i dawała więcej satysfakcji, a przede wszystkim była bezpieczna, warto sięgnąć po odpowiednie akcesoria do pływania.

Jakie akcesoria do pływania wybrać?

Dodatkowe akcesoria do nauki pływania, zapewniają bezpieczeństwo dziecku w wodzie. Dlatego każdy rodzic powinien zakupić najpotrzebniejsze gadżety.

Akcesoria do nauki pływania zawsze należy dobierać je do wieku oraz wagi dziecka. Wybierając dmuchane koło dla malucha, zwróćmy uwagę na oznaczenie wiekowe na opakowaniu i średnicę. Niektórzy producenci podają również wagę dziecka, które może korzystać z danego koła.

Nauka pływania - akcesoria dla dzieci

Okulary do pływania i czepek, również są bardzo ważnym dodatkiem do pływania. Wszelkie dziecięce akcesoria charakteryzują się wielobarwnością, swoim oryginalnym kształtem lub zdobieniem bajkowym. Kolejnym obowiązkowym akcesorium na basen jest odpowiedni strój kąpielowy i klapki na basen.

Akcesoria do pływania dla małych dzieci

Dzięki akcesoriom, które są wykorzystywane podczas nauki pływania dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo w wodzie. W przypadku małych dzieci, obowiązkowo należy zabrać ze sobą na basen:

  • pieluszkę do pływania, dzięki nim żadne nieczystości nie dostaną się do wody. Takie pieluchy są wielokrotnego użytku.
  • buciki basenowe, powinny posiadać podeszwą antypoślizgową.
  • rękawki do nauki pływania, dobrane do wieku dziecka.
  • skrzydełka do pływania, polecane dla dzieci od 3 miesiąca życia. Dzięki nim dziecko ma podporę.
  • pianki do pływania, zapewniają dziecku odpowiednie ciepło.

Oprócz powyżej opisanych akcesoriów, małym dzieciom można kupić również okularki do pływania lub dmuchany fotel.

Przeczytaj tez: http://www.poczujnature.pl/pilki-gumowe-i-dmuchane-dla-dzieci-wielozadaniowa-zabawka/

Dlaczego urządzenia Apple są takie drogie?

0
Dlaczego urządzenia Apple są takie drogie?

Ceny iPhone’ów, iPadów, a także komputerów Mac są znacznie wyższe niż konkurencyjnych modeli. Zastanawiasz się dlaczego urządzenia Apple są takie drogie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule.

Ceny produktów Apple nie należą do najniższych, przez co tylko wybrani użytkownicy są w stanie pozwolić sobie na zakup poszczególnych urządzeń. Amerykański producent w ciągu ostatnich lat trochę zwiększył ceny, które nie przeszły bez echa wśród klientów. W 2017 roku, kiedy to zaprezentowany został iPhone X, jego cena wynosiła zaskakujące 999 dolarów. Zapłacenie około 5000 złotych za smartfona było czymś niespotykanym. Szybko okazało się jednak, że grono zainteresowanych jest całkiem spore i nowy smartfon z logo nadgryzionego jabłka przypadł użytkownikom do gustu.

W czerwcu 2019 roku podczas konferencji WWDC pokazany został nowy Mac Pro. Komputer przeznaczony dla profesjonalistów, w podstawowej wersji kosztuje 6000 dolarów. Dodatkowo w ofercie producenta pojawił się nowy monitor Apple Pro Display XDR wyceniany na 5000 dolarów. Ciekawostką jest fakt, że w zestawie nie będzie dołączona podstawka. Za to podstawowe akcesorium do monitora, Apple każe zapłacić aż 1000 dolarów. W związku z tym nasuwa się pytanie – dlaczego produkty Apple są aż tak drogie?

Wysoka cena idzie w parze z najwyższą jakością wykonania

Apple wyrobiło sobie na rynku opinię marki premium. Jej produkty są kierowane do osób, które są w stanie zapłacić za urządzenie nawet bardzo dużą cenę. Jednak takie kwoty nie biorą się znikąd. Firma z Cupertino do stworzenia swoich telefonów, tabletów i komputerów wykorzystuje produkty najwyższej jakości. Dla przykładu, iPhone 11 Pro jest wykonany z pojedynczej tafli szkła. Jego jakość jest doskonała, przez co odporność na uszkodzenia jest zdecydowanie lepsza niż w konkurencyjnych modelach. Urządzenia elektroniczne od Apple są także zaprojektowane z myślą, aby były jak najcieńsze i najlżejsze. Trzymając iPhone’a, czy komputer Mac w ręku, widać, że mamy do czynienia z perfekcyjnie dopracowanym produktem.

Ponadczasowe wzornictwo ma swoją cenę

Steve Jobs wyniósł Apple na piedestał i pokazał całemu światu, że wzornictwo wszystkich produktów jest nieprzeciętne, ale jednocześnie praktyczne. Ultracienki MacBook Air zdystansował konkurencję i do dzisiaj jest jednym z najchętniej wybieranych laptopów. Design amerykańskich sprzętów zachwyca pod każdym względem. Warto przypomnieć sobie premierę iPhone’a 4, który nawet teraz wygląda bardzo dobrze. Apple do perfekcji opanowało wyprzedzanie swoich konkurentów. To jeden z powodów, dla których firma winduje tak wysokie ceny.

Urządzenia Apple to przede wszystkim doskonały system operacyjny

Głównym argumentem wielu przeciwników Apple jest to, że sprzęty tego producenta mają zwykle gorsze podzespoły od konkurencji. To jednak wyróżnia firmę z Cupertino na tle innych. Wspominany wcześniej MacBook Air nie potrzebuje najmocniejszych podzespołów i najpojemniejszego akumulatora, aby zapewnić bezproblemową pracę. Tajemnicą Apple jest system iOS, macOS, watchOS, tvOS, a także iPadOS. Każdy z nich został przygotowany z myślą o konkretnych urządzeniach.

To przekłada się na rewelacyjne wyniki testów wydajnościowych. Dobre zarządzanie energią pozwala użytkownikowi pracować na laptopie nawet 11 godzin, na jednym cyklu ładowania. iPhone’y dysponują pozornie średniej klasy aparatami fotograficznymi, a mimo to są w stanie zajmować wysokie miejsca w rankingach telefonów. Ograniczona oferta produktów pozwoliła na dopracowanie wszystkich elementów do prawdziwej perfekcji. Amerykanie dopracowują swój software idealnie i potrafią wycisnąć z każdego podzespołu ostatnie soki. Wydajna praca systemów operacyjnych Apple nie byłaby możliwa gdyby nie fakt, że są one na bieżąco aktualizowane. Długie wsparcie producenta sprawia, że posiadacze iPhone’ów, iPadów, czy komputerów Mac mogą pracować przez długie lata, otrzymując przy tym nowe funkcje i szereg zabezpieczeń.

Wielu użytkowników jest w stanie zapłacić więcej za produkt, właśnie ze względu na doskonałe działanie. To bez wątpienia siła Apple!

Warto inwestować w sprzęt Apple

Urządzenia Apple, dzięki doskonałej wytrzymałości i bezproblemowemu działaniu rzadko trafiają do naprawy. Serwis AppleFix z Wrocławia twierdzi, że zdecydowana większa część napraw sprzętu Apple wynika z uszkodzeń mechanicznych. Rozbity wyświetlacz, zalana obudowa, uszkodzona bateria, czy złącze ładowania – z takimi problemami często borykają się użytkownicy. Same koszty serwisu nie odbiegają znacząco od konkurencyjnych urządzeń, co również jest dobrą wiadomością. Inwestycja w sprzęt Apple to bardzo dobra decyzja dla każdego, kto szuka najwyższej jakości wykonania, świetnego wzornictwa i wydajnego działania. Urządzenia Apple mają swoją wysoką cenę, jednak warto jest ją zapłacić.

Nowe trendy w elektronice użytkowej

0
Nowe trendy w elektronice użytkowej

Nowe trendy w elektronice użytkowej wyznaczają specjalistyczne branżowe targi takie jak MWC, CES, czy IFA. To właśnie podczas tych wydarzeń są prezentowane najnowsze technologie oraz propozycje rozwiązań dla różnych branż. Jakie trendy można było zauważyć w elektronice użytkowej w 2019 roku?

Bezprzewodowa telewizja w Poznaniu

0
Bezprzewodowa telewizja w Poznaniu

Telewizja zapewnia odpowiednią rozrywkę dla całej rodziny. Obecnie coraz częściej u operatorów można się spotkać z usługą TV bezprzewodowej. Skąd wynika jej popularność i jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

Pomysł na prezent dla swojego chłopaka

0
Pomysł na prezent dla swojego chłopaka

Żyjemy w czasach, w których niemalże wszystko produkowane jest masowo. Szczególnie jest to widoczne, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Oczywiste jest to, że chcemy korzystać z modelu najbardziej popularnych oraz najnowszych. Często zatem mamy do czynienia z sytuacją podczas której ktoś obok w autobusie ma identyczny telefon jak my. Takiej sytuacji jesteśmy w stanie uniknąć. W jaki sposób? Uda się to nam gdy damy się porwać wyobraźni oraz stworzymy etui na telefon jedyne w swoim rodzaju z nadrukiem spersonalizowanym. Jednak nie tylko my możemy dawać powód innym do zazdrości. Spersonalizowane etui na telefon może być idealnym prezentem dla osób nam bliskich. Polecam zamówić takie etui naszemu partnerowi – mój był zachwycony!

Dla kogo etui na telefon?

W zasadzie to etui na telefon jest produktem dla każdego. Nie tylko pięknie się prezentuje, ale daje również ochronę. W dzisiejszych czasach nawet się żartuje, że telefon jest przedłużeniem naszej ręki. Jest w tym sporo prawdy. Czy potrafimy sobie wyobrazić chociaż jeden dzień bez telefonu? Raczej nie. Telefony komórkowe towarzyszą nam w zasadzie na każdym kroku. Wcale to nie oznacza, że trzymamy je zawsze w garści.

Chyba nie ma wśród nas osoby, która by nie upuściła chociaż raz telefonu. Nagłe zderzenie z powierzchnią twardą skończyć się może dla urządzenia nawet zbiciem matrycy czy też jego całkowitym zniszczeniem. Nie mamy zatem powodu, aby narażać się na taką dużą katastrofę. Etui co prawda nie ochroni całkowicie przed upadkiem, ale może sprawić, że samo uderzenie nie będzie takie groźne.

Wiele osób chcąc zabezpieczyć swój telefon wkłada go po prostu do kieszeni czy też do torebki. Jednak zarówno w jednym jak i drugim miejscu jest masa niebezpieczeństw. Czasami zagrożeń tych nie bierzemy nawet pod uwagę. Długopis, klucze, zapięcie od portfela czy też breloczek to tylko niektóre przedmioty. Każda z tych rzeczy może nam zarysować ekran. Telefon komórkowy z rysą już tak estetycznie nie wygląda. Co więcej korzystanie z niego już nie jest komfortowe. Dla osób, które tych nieprzyjemności chcą uniknąć odpowiednie będzie etui z klapką. Ono doskonale zabezpieczy ekran.

Wyjątkowy prezent

Na prezent jednak najlepiej nadaje się etui spersonalizowane. Polecam z całego serca stronę caseroom.pl, na której zaprojektuj etui. Ofiarując bliskim etui na przykład ze zdjęciem będę mieli o wiele więcej przyjemności, a niżeli w przypadku zwykłego etui na telefon. Co więcej prezent ten będzie cieszył oko oraz budził naprawdę wspaniałe wspomnienia, za każdym razem gdy na niego spojrzy. Na etui możemy zamieścić każde zdjęcie – wybór jest dowolny. Przy niskim nakładzie pracy oraz niedużych pieniądzach nasza „druga połówka” będzie w pełni zadowolona.

Przydatne skróty na klawiaturze

0
Przydatne skróty na klawiaturze

Nie odrywasz się od klawiatury podczas pisania, szybciej rozwiązujesz ewentualne problemy z niedziałającymi procesami i szybko znajdujesz interesujące cię rzeczy na stronach lub w plikach. To tylko niektóre z korzyści płynących z opanowania skrótów klawiszowych. Jeśli zapomniałeś o tych najważniejszych, zapoznaj się z naszą listą sześciu najbardziej przydatnych.

Potencjometr – zastosowanie w codziennym życiu

0
potencjometr

Często nie zauważamy, jak drobne i niewielkie konstrukcje potrafią zupełnie odmienić nasze życie. Dopiero, gdyby ich zabrakło, uświadamiamy sobie ich wartość. Jaki jest tego doskonały przykład? Może być nim potencjometr, którego spotkać można w większości urządzeń elektronicznych domowego i codziennego użytku.

Co zrobić, jeśli potencjometr zostanie uszkodzony? Do czego on właściwie służy i jak wykorzystać go do domowych urządzeń? Czy potencjometr będzie przydatny, jeśli zajmuje się konstruowaniem projektów opartych na mocy obliczeniowej popularnych minikomputerów typu Arduino? Na wszystkie pytania znaleźć można odpowiedzi w dalszej części materiału. Zapraszamy serdecznie i mamy nadzieję, że dokładnie przedstawią one Wam, jak drobny, lecz ważny jest ten element.

Potencjometr, czyli regulator

Potencjometry wyróżniamy w wielu wariantach. Mowa oczywiście o produktach suwakowych i obrotowych w różnych rozmiarach. Wykorzystywane są one przez sprzęt audio, wideo lub wyposażenie domowe, np. regulatory światła. Można spotkać je w wieżach grających, gramofonach, czy chociażby studyjnych mikserach. Analogowa regulacja parametrów w dalszym ciągu ma swoje zastosowanie w wielu przypadkach, ponieważ jest niezawodna i w razie problemów, można bardzo szybko wymienić komponenty tanim kosztem.

Do wykorzystania w projektach i urządzeniach specjalistycznych

Jesteś osobą, która interesuje się innowacyjną technologią i możliwościami oferowanymi m.in. przez Arduino i inne mini komputery? W takim razie na pewno potrzebujesz podzespołów i komponentów mechanicznych, dzięki którym stworzysz lub wyregulujesz swoje konstrukcje. Potencjometr to często bardzo drobna część, bez której cały projekt nie będzie w stanie pracować wydajnie i efektywnie. Warto pamiętać także o tym, że nawet najbardziej zaawansowane urządzenia, składają się z bardzo prostych i można powiedzieć podstawowych elementów. Nie ma sensu więc bagatelizować analogowych części, gdyż mogą znacząco one ułatwić cały proces konstruowania.

Gdzie szukać najlepszych komponentów?

Oczywiście w sklepach charakteryzujących się pozytywnymi opiniami użytkowników. Jedynie wtedy można cieszyć się maksymalną satysfakcją z inwestycji. Elementy wyprodukowane przez renomowanych producentów będą zapewniać maksymalny poziom żywotności i niezawodności, co na pewno będzie docenione w czasie użytkowania. Jeśli sami jeszcze nie próbowaliście swoich sił w tworzeniu takich projektów, z pewnością warto spróbować i przekonać się, że może być to świetna zabawa.

Czy tanie laptopy są warte uwagi?

0
Czy tanie laptopy są warte uwagi?

Zakup sprzętu elektronicznego wiąże się z niemałym wydatkiem. Ograniczenia budżetowe sprawiają, że często wybieramy nie takie urządzenie, jakie w rzeczywistości jest nam potrzebne. Istnieje jednak pewna alternatywa, która jest bardzo opłacalna. Co to takiego?

Jak wybrać dobry sprzęt?

Rynek komputerów nieustannie ewoluuje. Rozwiązania proponowane przez producentów zmieniają się w mgnieniu oka. To, co było hitem miesiąc temu, dziś może mieć status drugiej kategorii. Jeśli potrzebujemy dobrego sprzętu o bardzo dobrych wszystkich parametrach, musimy liczyć się z wydatkiem co najmniej czterech tysięcy złotych. Nie każdego stać jednak na takie inwestycje. Dlatego często wybieram tańszy sprzęt, w którym jeden z parametrów jest zdecydowanie słabszy od pozostałych. Może to być chociażby procesor niższej generacji, brak dedykowanej karty graficznej, czy dysku SSD. Dlatego przed zakupem warto dokładnie prześledzić specyfikację techniczną komputera, by później nie być rozczarowanym. Pomóc w tym może wcześniejsza analiza potrzeb. Zanim zaczniemy szukać nowego komputera, zastanówmy się, do czego tak naprawdę nam się przyda. W ten sposób będziemy wiedzieć, czy dana funkcja lub jej brak będzie nam bardzo doskwierał. Poza tym zwróćmy uwagę na funkcje praktyczne. Matowa matryca, niska waga, czy cicha klawiatura to tylko kilka z udogodnień, które poprawią komfort pracy. Dzięki nim nie będziemy mieli problemów z przenoszeniem komputera, czy pracą w miejscach o dużym nasłonecznieniu.

Dobre tanie laptopy – czy to w ogóle możliwe?

Jest jednak sposób, który pozwala zakupić sprzęt wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Takim rozwiązaniem są tanie laptopy używane. Urządzenia tego typu są najczęściej oferowane przez firmy zajmujące się ich skupowaniem, serwisem oraz sprzedażą. Takie komputery to najczęściej laptopy poleasingowe, leżaki magazynowe, czy produkty powystawowe. Są one sprawdzane przez pracowników, by były w pełni sprawne i gotowe do pracy. W tym miejscu znajdziesz jedną z takich firm https://goodfrog.pl/. Komputery oferowane przez takie punkty najczęściej należą do klasy premium. Oznacza to, że mają one komponenty bardzo wysokiej jakości. Cena takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjna, a jakość, którą otrzymujemy jest nie do porównania z tym, co za taką samą cenę jesteśmy w stanie kupić w sklepie komputerowym. Jak widać, tanie laptopy nie muszą być słabe. Co więcej, na życzenie klienta pracownicy są ws tanie zmodyfikować komponenty urządzenia. Serwisy oferują także gwarancję, która chroni nas przed dodatkowymi kosztami w razie awarii z nie naszej winy. Jeśli więc potrzebujemy dobrego sprzętu za niewielką cenę, to postawmy na tanie laptopy z drugiej ręki. Dzięki nim mamy szansę kupić takie urządzenie, jakie sobie zaplanowaliśmy.