Telefony Samsung Galaxy

Zastanawiasz się nad kupnem nowego smartfona? Dobrze trafiłeś! Dostępne telefony Samsung Galaxy są między sobą silnie zróżnicowane – od zaawansowanych technologicznie flagowców po modele przystępniejsze cenowo. Sprawdź, które z urządzeń prawdopodobnie spełni Twoje oczekiwania.

Dobre telefony Samsung – Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra

Do nowych telefonów Samsung Galaxy można zaliczyć przede wszystkim modele Galaxy serii S (czyli S24, S24+ i S24 Ultra). Są to smartfony, które z wysokim prawdopodobieństwem zaspokoją nawet tych bardziej wymagających użytkowników – zwłaszcza profesjonalistów branżowych i miłośników fotografii.

Czego warto się o nich dowiedzieć? Standardowy model jest przeznaczony do wykonywania codziennych zadań. Wyposażony w ekran FHD+ o przekątnej 6,2 cala*, dysponuje 8 GB pamięci RAM. Stanowi świetne rozwiązanie dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z ekosystemem Galaxy.

Samsung Galaxy S24+ jest wariantem rozszerzonym, cechującym się lepszą rozdzielczością – QHD+ – oraz większą pamięcią RAM (12 GB). Przekątna ekranu została w nim zwiększona do 6,7 cala*, pojemność ogniwa natomiast podniesiona z 4000 mAh** (w odniesieniu do Galaxy S24) aż do 4900 mAh**.

Natomiast Samsung Galaxy S24 Ultra można uznać za model topowy i najbardziej rozbudowany spośród całej trójki. Wyposażono go w główny aparat szerokokątny o mocy 200 Mpix – prawdopodobnie okaże się świetną gratką dla fotografów (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów).

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych wariantów Samsunga Galaxy S24? Odwiedź witrynę sieciową Samsung.com – zawarta tam porównywarka telefonów usprawni Twój potencjalny proces zakupowy.

Budżetowe modele telefonów Samsung? To możliwe!

Nie każdy potrzebuje od razu super zaawansowanego urządzenia mobilnego – dla niektórych w zupełności wystarczające okażą się budżetowe modele, przeznaczone stricte do codziennego użytku.

Do takich telefonów Samsung Galaxy można zaliczyć:

  • Samsung Galaxy M34;
  • Samsung Galaxy A14;
  • Samsung Galaxy A15.

Są zaprojektowane tak, aby oferować solidną wydajność i nowoczesne funkcje w przystępnych cenach.

Niskie ceny telefonów Samsung – dlaczego warto wybrać urządzenia Galaxy?

Od high-end po modele budżetowe – Samsung oferuje urządzenia przeznaczone dla wszystkich. Ich wysokiej jakości konstrukcje i estetyka wykonania odzwierciedlają popularne trendy technologiczne.

Jesteś miłośnikiem sprawdzonych, ale ciekawych rozwiązań? Postaw na telefony Samsung Galaxy – znajdź swój idealny smartfon, wprost skrojony do Twoich oczekiwań i potrzeb.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu Galaxy S24 wynosi 6,2 cala w pełnym prostokącie i 6 cali z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów, natomiast rozmiar ekranu Galaxy S24+ wynosi 6,7 cala w pełnym prostokącie i 6,5 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór na kamerę.

**Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych strony trzeciej. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia, biorąc pod uwagę odchylenie pojemności akumulatora pomiędzy próbkami akumulatorów testowanymi zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 3880 mAh dla Galaxy S24, 4755 mAh dla Galaxy S24+ i 4855 mAh dla Galaxy S24 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ